Değerli Fullhdfilmizlesene ailesi, site adresimiz değişmiştir!

YENİ ADRESİMİZ FullHDFilmizlesene.com

Arabalar 3 - Cars 3

Cars 3’de 2017 Yılında Vizyona Girecek
Arabalar 3 filmi, yapımcısı Pixar Animation Studios ve yayımcısı Walt Disney Pictures olan Amerikan yapımı bir 3D bilgisayar animasyon spor filmidir. Yayınlandıktan kısa bir süre sonra burada full hd izleyeme imkânına sahip olacağınız Cars 3 filmi aslında 2006 yılında yayınlanan ve yönetmenliğini Brain Fee’nin üstlendiği Cars ve sonrasında da 2011 yılında yayınlanan Cars 2 filmlerinin devam filmidir. Arabalar 3 filmi ise 16 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecektir. Daha önce Arabalar ve Arabalar 2 filmlerini izleme fırsatını yakalayamadıysanız o zaman bu filmleri şimdi full hd film izleme ayrıcalığı ile buradan izleyebilirsiniz.

Arabalar 3 Filminin Konusuna Gelince….
Bu heyecanlı filmi izleme fırsatı bulduğumuzda, yeni nesil hızlı araba yarışlarına yetişemeyen Lightning McQueen’i çok sevdiği spordan dışlanmak zorunda kalışını göreceğiz. Oyuna geri dönebilmek için de McQueen’in Hudson Hornetin ilhamına, genç yarış teknisyenin desteğine ve birkaç beklenmedik olaya ihtiyacı vardır.

Arabalar 3 Fragman Filmini İzleyebilecek miyiz….?
Bu yaz film izleyicileri Cars 3 filmi sayesinde Disney Pixar'ın, Lightning McQueen’i ile yeniden tanışma fırsatı bulacaklar.
Arabalar 3 fragman filmini izlediğimiz zaman yeniden çılgın ve heyecanlı araba yarışlarının başladığını görüyoruz. Ancak bu fragman filminde ne yazık ki, Lightning'nin sağ kolu Mater’ı ya da Cars veya Cars 2 filmlerinin sevilen diğer karakterlerini fragman filminde göremiyoruz. Fakat fragman filminden de anlaşıldığı gibi her şey Lightning McQueen için değişecek gibi. Arabalar ve Arabalar 1 filmlerinin alışılmış karakterlerini ekranlarda göremeyeceğimizi bilmek hoş değil. Ancak bu durumun tamamen yeni bir hikâye ile sonuçlanacağını anlamak sanırım biraz olsun film hayranlarının kalbini serinletiyor gibi.
Aslında her şeyin değişeceğini Disney’in yayınladığı diğer bir fragmandan dahi çok net bir şekilde anlayabiliriz. Bu ikinci fragman filmini izlediğimizde Lightning McQueen’in araba yarışının tam ortasında olduğunu ve yarış arabasının da korkunç bir araba kazasına dahil olduğunu görüyoruz. Elimizde şu anda bu kadar ipucu bulunuyor. Çünkü bu beklenen film hakkında Disney herhangi bir detaylı açıklama yapmadı.

Cars 3 Oyuncu Kadrosu Belli Oldu mu….?
Arabalar 3 filminde ünlü oyuncu Owen Wilson’ı, Lightning McQueen rolünde, Larry the Cable Guy’ı, Mater rolünde, Bonnie Hunt’ı, Sally Carrera rolünde ve Cheech Marin’i de Ramone rolünde izleme fırsatını yakalayacağız. Ancak bu güçlü oyuncu kadrosuna ayrıca Cruz Ramirez ve Jackson Storm’da eşlik edecekler.
Owen Wilson demişken bu güçlü komedi yıldızının birçok filme imza attığını söylemeden geçemeyeceğiz. Hemen hemen her yıl bir komedi filmine imza atan Owen Wilson’ın hayran kitlesi de yadsınamayacak derecede çok. Eğer sizde Owen Wilson hayranıysanız ve onun tüm filmlerini izlemek istiyorsanız beklemenize gerek yok. Çünkü tüm Owen Wilson filmlerini buradan full hd film izleme seçeneği ile izleyebilirsiniz. Ayrıca Arabalar ve Arabalar filmini de full film izleme ayrıcalığı ile izlemeyi unutmayın.

Arabalar 3 Vizyon Tarihindeki Detaylar….
Cars 3 animasyon filmi Pixar'dan John Lasseter’ın yapımcılığında, Brain Fee’nin yönetmenliğinde ve Daniel Gerson’un senaryosu ile 16 Haziran 2017 tarihinde film severler ile buluşacak. Ancak 16 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan film sadece Arabalar 3 animasyon filmi değil. Aynı tarihte The Golden Circle filmi de vizyona girecek ve film severler ile buluşacak. Buradan hem The Golden Circle yani Altın Çember filmini hem de Cars 3 yani Arabalar filmini full hd izleme fırsatını yakalayabileceksiniz. Arabalar 3 izle.

Arabalar 1 izle
Arabalar 2 izle

Full HD Film izlesene iyi seyirler diler.

Site Puan:
9.5 / 10
(2534 oylama)
IMDB:
6.8
Yönetmen:
Brian Fee
Oyuncular:
Chris Cooper, Cristela Alonzo, Nathan Fillion, Owen Wilson
Yapım:
2017 Filmleri
Dil:
Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı
Tür:
Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Spor Filmleri
Kategori:
Yabancı Filmler
Yorumlar
Yorum Yap