Alita Savaş Meleği - Alita Battle Angel

Alita Savaş Meleği - Alita Battle Angel

Yıl 2563 ve büyük yıkımın ardından tam üç asır geçmiştir. Dünya artık insan ve cyborg sentezleriyle beraber yaşamaya alışmıştır ve yeni dünya düzeni böyle karma bir canlı formuna teslim olmuştur. Bu karma yeni dünya düzeninde bir cyborg cerrahı olan doktor Dyson Ido her zaman yaptığı hurda araştırmalarından birinde bu sefer hurdalıkta beyni hasar almamış bir cyborg bulacaktır.

Doktor Dyson bu eski cyborg'a yeni bir hayat verecektir ve ona Alita diye bir isim bile koyacaktır.  Cyborg Alita yeniden yaşama dönmüştür fakat eski yaşamı hakkında hafızasında hiç bir şey bulunmamaktadır. Geçmişi hakkında hiç birşey bilmemektedir.

Yine de Alita bu yeni dünyaya kısa zamanda ayak uyduracak kadar zekidir ve hatta kendine yeni arkadaşlar bile bulur. Ne yazık ki her şey güzel giderken bu fazla uzun sürmez zira Alita bir süre sonra eski benliğine ait geçmişini hatırlamaya başlar, eski geçmişi Alita'nın karakter yapısına yansıdığı için bu durum düşmanlarının kısa zaman içinde dikkatini çeker ve Alitanın peşine takılırlar. Bu kişiler Alita'nın tehlikeli geçmişine ait olan kişilerdir!
Alita bu tehlikeli geçmişiyle verdiği mücadelede başarılı olabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Alita Savaş Meleği izle
Alita izle

Full HD Film izlesene iyi seyirler diler.

Site Puan:
9.7 / 10
(3708 oylama)
IMDB:
7.3
Yönetmen:
Robert Rodriguez
Oyuncular:
Christoph Waltz, Jennifer Connelly, Mahershala Ali, Rosa Salazar
Yapım:
2019 Filmleri
Dil:
Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı
Tür:
Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri
Kategori:
Yabancı Filmler
Benzer Filmler
Yorumlar
Yorum Yap