Alacakaranlık 2 Efsanesi Yeni Ay

Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay - The Twilight Saga 2: New Moon Film izle

Az kalsın hayatının son bulmasına neden olacak vampir taarruzunun hemen ardından Bella, Edward'ın ailesiyle birlikte doğum gününü kutlamayı hem de bu bahaneyle yaşadığı şeyleri aklından silmeyi ve tamamen unutmayı hedefler.
Nitekim Bella Edward ile ilişkisine başladığı ilk günden beri sürekli tehlikelere açık halde yaşamakta ve psikolojisini her koşula alıştırmaktadır. Uzun süredir artık neredeyse sıradan bir insan olmadığını düşünmeye başlamışken ve karşılaştığı her tehlike karşısında Edward'a çok fazla güvenirken yaşadığı son olay her şeyin Edward'ın kontrolünde olmadığını ona göstermiştir. Bella artık kontrol edilmesi mümkün olmayan karanlık güçlere çok yakınlaştığının bilince varmıştır. Yine de Edward ve ailesiyle birlikte olduğu zamanlarda psikolojisinin daha güçlü olduğunu hissetmekte ve yaşamındaki mutluluğu koruyabilmektedir.

Edward’ın ailesi ile bir araya gelen ve tanışan Bella oldukça memnundur ve doğum günü partisi beklediğinden çok iyi başlamıştır. Ancak o gün aynı zamanda Bella'nın dikkatsiz davrandığı bir gündür. Bella yanlışlıkla elini kanatır, kanı akar ve bu olay Cullen ailesi içinde adeta bir kaosa neden olur. Vampirler ve insan kanı kokusunun bir arada olması hiç iyi birşey değildir!

Bunun üzerine Cullen ailesi hem Bella hem de Edward’ı korumak için kasabayı komple terk etme kararı alır. Edward’ın gidişinden sonra Bella'nın kırılan kalbini, rahat ve tasasız bir hayatı olan, ayrıca bir kurt adam olan Jacob Black yatıştırmaya çalışır!  Alacakaranlık 2 izle.

Alacakaranlık izle
Alacakaranlık 3 izle

Full HD Film izle iyi seyirler diler.

Site Puan:
9.5 / 10
(8930 oylama)
IMDB:
4.7
Yönetmen:
Chris Weitz
Oyuncular:
Billy Burke, Christina Jastrzembska, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner
Yapım:
2009 Filmleri
Dil:
Türkçe Dublaj
Tür:
Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gizem Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler
Kategori:
Yabancı Filmler

Alacakaranlık Serisi

- Diğer Filmleri
Yorumlar
Yorum Yap