Değerli Fullhdfilmizlesene ailesi, site adresimiz değişmiştir!

YENİ ADRESİMİZ FullHDFilmizlesene.com

Deadpool 2

Deadpool 2 2018 1080p Full HD Film izle

Wade Wilson yani Deadpool hayatının aşkı olan Vanessa’yı kaybettikten sonra bir süre intihar etmeyi bile düşünür ve hayattan elini etiğini çeker.
Deadpool’un hayata bağlanması için yeniden önemli bir amaca ihtiyacı vardır, bu amacı da genç bir mutant olan ve Firefist adı verilen çocuğu, gelecekten gelen ve Cable adı verilen bir cyborg’dan koruma görevi ile bulur.

Ancak bu görev hiç de sıradan bir görev değildir, hatta öyle bir görevdir ki Deadpool’un kendine yeni ve süper güçlerle donatılmış bir kahraman takımı kurması gerekir. Evet gibi Deadpool bir süper kahraman olduğu kadar bizden biridir ve artık onun kurduğu takımda en az onun kadar şaşırtıcı, komik ve belayı üzerine çeken cinstendir.

Fakat ne yazık ki bu nedenle kahramanımız Deadpool daha görevin ilk bir saatinde takım arkadaşlarının çoğunu trajikomik kazalara kurban verir ve bu Cable adı verilen güçlü cyborg ile mücadele etmek için geriye sadece bir kaç kişi kalırlar!
Cyborg karşısında yaşamayı beklemediği bu durumlar yüzünden adeta afallayan kahramanımız Deadpool'un git gide zorlu hale gelen mücadelesi bakalım ne sonuç verecek.

Deadpool 2 izle

Full HD Film izlesene iyi seyirler diler.

Site Puan:
9.6 / 10
(3019 oylama)
IMDB:
7.7
Yönetmen:
David Leitch
Oyuncular:
Josh Brolin, Julian Dennison, Morena Baccarin, Ryan Reynolds
Yapım:
2018 Filmleri
Dil:
Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı
Tür:
Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri
Kategori:
Yabancı Filmler
Yorumlar
Yorum Yap